Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Bu illerde Okullar Tatil
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5[-]
Etiketler
bu , illerde , okullar , tatil

Konu: 4,885
Mesaj: 13,428
Cinsiyet: Erkek
Kıdem: 31-03-2009

Kayseri, Kocaeli, Nevşehir ve Niğde il genelinde tatil verirken Sakarya ve Balıkesir'de merkez ilçelerde okullar tatil edildi. İşte yurt genelinde tüm iller ve ilçelerde tatil durumu...

 


İSTANBUL'DA OKULLAR YARIN DA TATİL


 


İstanbul Valiliği, yoğun kar yağışı nedeniyle okulların yarın tatil edildiğini açıkladı.


 


Valilikten yapılan açıklamada, "Meteoroloji yetkililerinden alınan bilgiye göre; ilimizde kar yağışının yarın öğle saatlerine kadar yoğun bir şekilde devam etmesi ve kuvvetli don olayı beklenmektedir.


 


Valiliğimizce öğrencilerimizin ulaşımda herhangi bir risk ve mağduriyetle karşılaşmamaları için anaokulu, ilkokul, ortaokul, liseler ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitim ve öğretime 19 Şubat Perşembe günü de 1 (bir) gün ara verilmesi uygun görülmüştür.


Aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ile hamile personel de idari izinli sayılacaktır." denildi.


 


KAYSERİ'DE İKİ GÜN TATİL


 


Kayseri Valiliği, kar yağışı nedeniyle okulların iki gün tatil olduğunu açıkladı. Şehir merkezinde kar yağışı ile birlikte kar kalınlığı 15 santimetreyi aştı. Yüksek kesimlerde ise kar kalınlığının 30 santimetreye kadar ulaştığı bildirildi. Kayseri’de dün öğleden sonra başlayan kar yağışı devam ediyor. Kar, hayatı olumsuz etkilerken, Valilik okulların bugün öğleden sonra ve 19 Şubat Perşembe günü de tam gün olarak tatil etti.


 


KAYSERİ BAĞLANTILI YOLLAR KAPALI
 
Kayseri bağlantılı Ankara, Niğde, Sivas, Malatya, Kahramanmaraş gibi illerle bağlantılı yollarda ulaşım güçlükle yapılıyor. Kar yağışı ve tipi nedeniyle ara ara kapanan yollar tekrar açıldı. Kayseri-Kahramanmaraş, Kayseri-Malatya karayollarında ulaşım kontrollü bir şekilde sağlanıyor. Kar yağışı ile birlikte il genelinde 100’ü aşkın yerleşim merkezinin kapanan yolları ise açılmaya çalışılıyor.
 
ORDU'DA BAZI İLÇELERDE BİR GÜN TATİL
 
Ordu'da gece boyu etkili olan kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde ve mahallelerde ilk ve orta dereceli okullarda eğitime ara verildi. Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden sabah saatlerinde yapılan yazılı açıklamada, il genelinde gece boyu kar yağışının devam etmesi sebebiyle, Aybastı, Çamaş, İkizce, Kabataş, Kumru, Ulubey, Gürgentepe, Kabadüz ve Korgan ilçelerinin tamamında eğitime bugün ara verildiği belirtildi. Yapılan açıklamada ayrıca Akkuş, Fatsa,
 
Çaybaşı, Gölköy ve Perşembe ilçe merkezilerinde eğitimin devam ettiği, taşımalı öğrencilere 1 gün izin verildiği, bu ilçelerde yer alan mahalle okullarında ise eğitime 1 gün ara verildiği kaydedildi. Ünye'ye bağlı Pelityatak Ortaokulu, Çatalca İlkokulu ve Yeşilyurt İlkokulu ve Yenikent Mahallesi'nde bulunan ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 1 gün daha ara verildiği açıklandı.
 
SAKARYA'DA MERKEZ İLÇELERDE BİR GÜN TATİL
 
Sakarya ve çevresinde gece geç saatlerde etkili olan kar yağışı nedeniyle Sakarya merkez ilçelerde okullara 1 günlük tatil kararı verildi. Tatil kararının sabah saatlerinde alınması öğrencileri zor durumda bıraktı. Sakarya Valiliği, okullardaki kar tatiliyle ilgili kararı ilçe kaymakamlıklarına bırakınca okulların kar tatili kararı da geç geldi. Özellikle merkezinde etkili olan kar yağışı ardından Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Hendek, Karapürçek, Karasu, Sapanca Serdivan ve Söğütlü ilçelerinde ilk ve orta dereceli okullarda bugün için tatil kararı alındı. Ferizli, Kocaali Geyve. ilçelerinde sadece taşımalı sistemle eğitim yapan okullar için tatil kararı verilirken, Taraklı ve Kaynarca İlçesi’nde eğitime devam edilecek.
 
BİTLİS'DE TATVAN VE HİZAN'DA BİR GÜN TATİL 
 
Bitlis'te yoğun kar yağışı nedeniyle kent merkezi ile Tatvan ve Hizan'da ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bugün ara verildi. Bitlis'te kar kalınlığının kent merkezinde 10, yüksek kesimlerde ise 50 santimetreye kadar ulaştığı belirtildi.
 
KOCAELİ'NDE BİR GÜN TATİL
 
Kocaeli'nde de kar sebebiyle kent genelinde okullar bir gün tatil edilirken kent merkezinde kar kalınlığı yaklaşık 10 santimi buldu.
 
NEVŞEHİR DE İL GENELİNDE BİR GÜN TATİL
 
Nevşehir’de hava sıcaklığı eksi 6 dereceye kadar düşerken il genelinde okullar bir gün tatil edildi. 
 
MERSİN'İN GÜLNAR İLÇESİNDE BİR GÜN TATİL
 
Mersin'in Gülnar ilçesinde, kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.
 
ANTALYA'DA BİR GÜN TATİL
 
Antalya’nın Akseki İlçesi’nde gece başlayan şiddetli kar yağışı nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi. Akseki- Seydişehir karayolunda ulaşımda aksamalar meydana geldiği belirtildi.
 
BURSA'NIN BAZI İLÇELERİNDE BİR GÜN TATİL
 
Bursa'nın ilçesinde okullar çarşamba günü için bir gün tatil edildi.
 
KONYA'NIN 18 İLÇESİNDE BİR GÜN TATİL
 
Konya'nın 18 ilçesinde yoğun kış şartları nedeniyle okullar tatil edildi. Konya Valiliğinden yapılan açıklamada, yoğun kış şartları nedeniyle Beyşehir, Derebucak, Bozkır, Karapınar, Emirgazi, Hadim, Taşkent, Ereğli, Yalıhüyük, Akşehir, Yunak, Kadınhanı, Akören, Ahırlı, Doğanhisar, Derbent, Tuzlukçu ilçelerinde ilk ve orta dereceli okullar 18 Şubat Çarşamba günü 1 gün, Ilgın ilçesinde 18 Şubat Çarşamba ve 19 Şubat Perşembe günü tatil edildi. Bu ilçelerde kamuda görev yapan hamile ve engelliler ile malul gazilerin bir gün idari izinli sayılacağı kaydedildi.
 
NİĞDE'DE BİR GÜN TATİL
 
Niğde’de kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi. Niğde il genelinde yoğun kar yağışı nedeniyle 18 Şubat Çarşamba günü (bugün) ilk, orta ve liselerde okullar 1 gün tatil edildi.
 
BALIKESİR'İN 3 İLÇESİNDE YARIN DA OKULLAR TATİL
 
Balıkesir’de kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle 3 ilçede perşembe günü eğitime 1 gün daha ara verilecek.
 
Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün internet sitesinde yapılan açıklamada, kötü hava koşulları nedeniyle perşembe günü Dursunbey, Sındırgı ve Kepsut ilçesindeki tüm okulların 19 Şubat Perşembe günü 1 gün süreyle tatil edildiği açıklandı
 
BOLU'DA EĞİTİME KAR TATİLİ
 
BOLU’da kar yağışı ve buzlanma nedeniyle yarın il genelinde okullar tatil edildi. Bolu Valiliği akşam saatlerinde kar yağışının başlaması ve buzlanma nedeniyle yarın il genelindeki ilk ve orta dereceli okulları bir gün süreyle tatil etti.
 
 
YOZGAT'TA OKULLAR YARIN TATİL
 
 
YOZGAT’ta yoğun kar yağışının devam etmesi nedeniyle bugün eğitime ara verilen ilk ve orta dereceli okullarda tatil bir gün uzatıldı.Yozgat Valiliği ile İl Mili Eğitim Müdürlüğü’nce yapılan değerlendirme toplantısı sonucu Yozgat merkez ve Sorgun ilçesinde okulların yarın  (perşembe) tatil edilmesini kararlaştırıldı.
 
KARAMAN'DA OKULLAR TATİL
 
Karaman'da yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle kent merkezinde yarın okullar tatil edildi.Karaman'da 2 gündür aralıklarla devam eden kar yağışı, kent merkezinde yaşamı olumsuz etkiliyor.Karaman Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle, kent merkezindeki okullarda eğitime 1 gün ara verildiği belirtildi.
     
SAMSUN'DA EĞİTİME KAR ENGELİ
     
Samsun'da etkili kar yağışı sebebiyle il genelindeki ilk ve orta dereceli okullarda eğitime yarın da ara verilecek.Samsun Valiliğinin açıklamasında, kentte iki gündür etkisini sürdüren kar yağışı dolayısıyla il genelinde eğitim öğretim faaliyetinde bulunan ilk ve orta dereceli okulların 19 Şubat Perşembe günü tatil edildiği belirtildi.
 
ÇORUM’DA OKULLAR 2 GÜN TATİL EDİLDİ
 
 Çorum’da etkili olan kar yağışı nedeniyle, Bayat ve Kargı ilçeleri dışında il genelindeki tüm okullarda yarından itibaren 2 gün eğitime ara verildi.  

Ben köy öğretmeniyim, bir bahçıvanım, Ben bir bahçe suluyordum, gönlümden, Kimse bilmez, kimse anlamaz dilimden

Sitemizde Görev Yapmak İsterseniz Tıklayın

Turk Konulara Yorum Yazarak Destek Sağlayabilirsiniz  Turk


Cevapla
.

Anahtar Kelimeler

Bu illerde Okullar Tatil ,Bu illerde Okullar Tatil Öğretmen Forumu,Bu illerde Okullar Tatil yükle,Bu illerde Okullar Tatil download,Bu illerde Okullar Tatil indirmek istiyorum,Bu illerde Okullar Tatil ödev yükle,Bu illerde Okullar Tatil bedava, Bu illerde Okullar Tatil ÖDEV İNDİR,Bu illerde Okullar Tatil YÜKLE,etkinlik,yukle,İndir,download,inndir,Bu illerde Okullar Tatil eğitimBu illerde Okullar Tatildosya indir


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Okullar Ne zaman Açılacak? sirlimen 0 1,146 12-08-2020, 21:45
Son Yorum: sirlimen
  4 Aralık Cuma Günü Tatil İller sirlimen 0 2,180 04-12-2015, 10:26
Son Yorum: sirlimen
  Tüm Okullar Bazında PDR Yıllık Çerçeve Planları canbaba 0 2,350 21-10-2015, 14:50
Son Yorum: canbaba
Icon2 8 Haziran Pazartesi Okullar Tatil sirlimen 0 2,125 02-06-2015, 23:07
Son Yorum: sirlimen
Icon5 24 Nisan Artık Tatil Değil sirlimen 0 1,996 09-04-2015, 23:57
Son Yorum: sirlimenKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe