Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Etiketler
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 3 - Görüntüleme: 2694
Muş'ta 1 yaşında ilkokul diploması sahibi olanlar var
Muş Milli Eğitim Müdürü İlhami Bayraktar, bölgede çocukların kimlik yaşı ile fiziki yaşı arasında büyük farklar olduğunu belirterek, "Muş’ta 1 yaşında diploma sahibi olanlar var. Hatta ilköğretim çağında gözüküyor, adresine gittiğimizde çoluk çocuk sahibi biriyle karşılaşıyoruz" dedi.

Bayraktar, makamında düzenlediği basın toplantısında, bölgede gerçek yaşı ile kimlik yaşı birbirinden farklı olan, gerçekte 14 yaşında ancak nüfusa yeni kaydedildiği için yaşı çok küçük olan çocukların bulunduğu
Yazar: sokağın velisi - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 1635
Sokak Çocukları Meslek Sahibi Oluyor
Antalya Emniyeti Tarafından Sokakta Çalışırken Mesleki Eğitim Kurslarına Kaydı Yaptırılan Çocukları Ziyaret Eden Antalya Valisi Ahmet Altıparmak, Kursiyerlere Bu Fırsatı İyi Değerlendirmeleri Tavsiyesinde Bulundu.


Antalya Emniyeti tarafından sokakta çalışırken mesleki eğitim kurslarına kaydı yaptırılan çocukları ziyaret eden Antalya Valisi Ahmet Altıparmak, kursiyerlere bu fırsatı iyi değerlendirmeleri tavsiyesinde bulundu.

Antalya Emniyeti Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz yı
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 1953
Bu liseler hem meslek hem iş sahibi yapıyor
Meslek sahibi olmak icin en garanti yol

Lise adaylarının tercih heyecanı sürüyor. Öğrencilerin önlerindeki seçeneklerden biri de meslek liseleri. İşte Uğur Dershanesi uzmanlarının adaylar ve veliler için hazırladığı 'meslek liselerini tanıyalım' rehberi:

Seviye Belirleme Sınavı (SBS) maratonunda kader haftası. Seçeneklerden biri de meslek lisesi. 'Meslek liselerinin önündeki en büyük eksiklik yeterince tanınmıyor oluşları' diyen Uğur Dershaneleri uzmanları ışık tutacak bir rehber hazırladı
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 2467
kalbin tek sahibi


“Geminin tek kaptanı olur, gerisi mürettebattır.
Kalbinde tek sahibi olur, gerisi teferruattır…”
~
Necip Fazıl Kısakürek
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe