Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Etiketler
Yazar: musty - Cevaplar: 26 - Görüntüleme: 10042
müdür yetkililer ve istekleri...
))))[/font]bende müdür yetkiliyim vede tek öğretmenim isteklere gelince çok var ama öncelik evlenmek vede tayin ahhhhh ahh...)))):)
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 2507
müdür yardımcılığı seçme sınav soruları ve cevapları
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 2393
Müdür yardımcılığı sınavı 31 Ekim, müdürlük sınavı 1 Kasım 2009 tarihinde yapılacak
Danıştay'ın atama yönetmeliklerine engel olması sebebiyle 30 binden fazla okul 'vekil' müdürlerle yönetiliyor. Bakanlık, 5 yıl önce kaldırdığı sınavla atama sistemini yeniden yürürlüğe koyarak atama krizinin önüne geçecek.

Danıştay kararları nedeniyle 6 yıldır atama yapılamayan ve 30 binden fazla vekille yönetilen okul müdür ve yardımcılığı için Milli Eğitim Bakanlığı, yazılı sınav yapacak. Müdür yardımcılığı sınavı 31 Ekim, okul müdürlüğü sınavı ise 1 Kasım 2009 tarihinde gerçekleştirilecek.
Yazar: akıncıbeyi - Cevaplar: 18 - Görüntüleme: 8506
müdür yrd.sınavı
arkadaşlar müdürlük ve müdür yrd. sınavına giren var mı nasıldı ?
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 2 - Görüntüleme: 3041
kasım 2009 müdür yardımcılığı sınavı soru ve cevapları
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 1980
Müdür Yetkililer Üvey Evlat mı?


Kimdir müdür yetkililer ne iş yaparlar, hangi şartlarda çalışırlar, bu soruların yanıtlarını vermeden müdür yetkililerin haklarını tartışmak biraz havada kalabilir.
öncelikle müdür yetkilerin hangi işlerden sorumlu olduğunu, görevlerinin neler olduğunu biraz sıralayalım isterseniz.
Müdür Yetkililer göreve başladıkları andan itibaren tüm sorumluluğu üzerlerine alarak atanmış olduğu Okulu açarlar, öğrenci kayıtlarını yaparlar, okulu eğ
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 2 - Görüntüleme: 2308
Sözleşmeli öğretmen, müdür yetkili öğretmen olur mu?
657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B kapsamında sözleşmeli öğretmen olarak görev yapan personel müdür yetkili öğretmen veya diğer yönetim görevlerinde görevlendirmeleri mümkün müdür?

Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü'nün Bila tarih ve 30453 sayılı yazıları ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B kapsamında sözleşmeli öğretmen olarak görev yapan personelin müdür yetkili öğretmen veya diğer yönetim görevlerinde görevlendirmelerinin mümkün olup olamayacağı konusuna açı
Yazar: sedmoon - Cevaplar: 3 - Görüntüleme: 2679
Rockçı öğretmene müdür dayağı
5 yılını profesyonel müzisyen olarak geçiren Albayrak, öğretmenlikteki ilk şokunu yaşadı.

Rock müzik grubu “Gece Yolcuları”ndaki davulculuk görevini bıraktıktan sonra öğretmenlik yapmaya karar veren Bülent Ecevit Albayrak, 2009 yılında Şırnak Cumhuriyet Lisesi’ne Coğrafya öğretmeni olarak atandı.

Vatan gazetesinin haberine göre, 15 yılını profesyonel müzisyen olarak geçiren Albayrak, yeni mesleğinde yaşadığı ilk şoku Memurlar.net adlı forum sitesinde “Bu gün görevli olduğum Şırnak Cumhuriy
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 16 - Görüntüleme: 7674
MEB, yeni müdür ve müdür yardımcılığı sınav tarihini belirledi
Milli Eğitim Bakanlığı, 2011 yılında eğitim kurumları müdür ve müdür yardımcılığı seçme sınavı açacak. Bakanlığın bir üyemize verdiği cevaba göre, sınav 2 Ekim 2011 tarihinde yapılacaktır.

Yeni yapılacak sınav tarihine kadar eski sınav sonuçları kullanılacaktır. Ancak, 2009 yılı kılavuzunda yer alan "Sınav sonuçları ilân tarihinden itibaren bir sonraki sınav tarihine kadar geçerlidir" açıklama gereğince, 2009 yılı sınav sonuçları, yeni sınav tarihlerinde sona erecektir.
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 2 - Görüntüleme: 2956
Müdür Yetkili Sözleşmeli Öğretmene Ek Ders Ödenir mi?
Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü 11/03/2011 tarihli, 16767 sayılı ve "Sözleşmeli Öğretmen" konulu yazıları ile Sözleşmeli Öğretmenlerden tek öğretmen olarak görev yapanların müdürlük işlerini gerçekleştirmeleri karşılığında haftada 3 saat olan Müdür Yetkililik ek ders ücretinin ödenip ödenmeyeceğini açıkladı.

Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 11/03/2011 tarihli, 16767 sayılı ve "Sözleşmeli Öğretmen" konulu yazılarında; "İliniz eğitim kurumlarında 657 sayılı Dev
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe