Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Etiketler
Yazar: musty - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 2366
güçlü yönleri bulmaya yönelik anket
[attachment=348]
Yazar: sokağın velisi - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 1370
Seni Anlatabilecek Kadar Güçlü Değilim Belki de...[color=#8B4513][align=center][b]Seni Anlatabilecek Kadar Güçlü Değilim Belki de..


Şimdi sana neden seni yazamayışımı anlatsam...
Anlatabilsem keşke...

Seni anlatabilecek kadar güçlü değilim belki de...

Ayrılığın bıraktığı hüzün izleri varken içimde, susmayan kalemim; konu sen ve sevgin olunca nasılda susuyor...
Hâlbuki en çıldırmış sevgi satırlarını bırakması lazımken tarihe; sus-pus oluyor...

Seni anlata
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 1869
Abbas Güçlü-Nimet Çubuçu'yu istifaya çağırıyoruz
"Nimet Çubuçu'yu istifaya çağırıyoruz" diye hemen her gün binlerce mail geliyor. Okul öncesi öğretmenler, eş durumu tayinleri, şabat atamasının ertelenmesi, sözleşmelilerin kadroya alınmaması, yönetici atamalarının gecikmesi ve daha pek çok neden var.
Bookmark and Share Hemen herkesinin kendine göre haklı gerekçeleri var. Okudukça hem hak veriyor hem de yüreğiniz cız ediyor.
Benzer bir kampanya ağustos sonunda gerçekleşmişti. O zaman da fen ve anadolu liselerinde binlerce kontenjan açığı varke
Yazar: sokağın velisi - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 6381
Herşey Güçlü Bir Türkiye İçin - Özet
Mustafa Kemal, Sakarya Savaşı sonrasında, madenlerin önemini belirttiği bir konuşmasında, cephelerde yalnız askerlerin değil, milletlerin bütün maddi ve manevi güçlerinin karşı karşıya geldiğini ve çarpıştığını ifade etmiştir.

Büyük Atatürk burada maddi ve manevi güçlerle bir ulusun tüm milli (ulusal) gücünü ifade ediyordu. Bu anlamda milli güç, bir ulusun, hedeflerine ulaşabilmek amacıyla kullanılabileceği maddi ve manevi kaynaklarının toplamıydı.

Öncelikle Büyük Atatürk’ün maddi ve manev
Yazar: sokağın velisi - Cevaplar: 1 - Görüntüleme: 1795
Güçlü Bir İrade
Güçlü irade, bir konuda yapmayı veya yapmamayı tespit eden bir içi dinamiktir. Bu dinamik bireylerin başarılı olmalarında önemli roller oynar. Bu sebepten dolayı güçlü bir irade, başarısını ortaya koymuş veya kendini ispat etmiş tüm fertlerin önemli özelliklerindendir.

Öğrenciler çalışma hayatları boyunca ve okul bittikten ve sosyal hayata atıldıktan sonrada karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelmek için güçlü bir iradeye sahip olmak zorundadırlar. Güçlü irade kazanmada önemli faktörlerde
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe