Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Etiketler
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 3 - Görüntüleme: 1931
Yunanistanda Bir öğrenci Facebook yüzünden okuldan atıldı
Yunanistan'ın Girit adasının Hanya kentindeki Hrisopigi ortaokulunda okuyan 14 yaşındaki bir kız öğrencinin Faceebook'ta "Okul müdüründen nefret ediyorum" başlıklı bir sayfa açtı.

Sayfaya, aynı okulda okuyan 100 öğrenci de üye olunca olayı okul yönetimi öğrendi.

Yönetim, kız öğrenciyi başka bir okula gönderme kararı aldı.

Hanya bölgesi orta eğitim amiri Nikos Vestakis, olayın ortaya çıkmasından sonra okulun disiplin kuruluna sevk edilen öğrencinin okul müdüründen özür dilediğini ancak ö
Yazar: sokağın velisi - Cevaplar: 13 - Görüntüleme: 6253
Facebook Hesabını Silme (Resimli Anlatım)
Facebook Hesabını Tamamen Silmek İçin

Öncelikle Facebook Hesabımıza Girişimizi Yapıyoruz, ve Ana Sayfada Alltta ’Yardım’ a Tıklıyoruz.. Daha Sonra KarşımızaKırmızı Çizgi İle Belirtilen Gizliliğe Tıklıyoruz. Daha Sonra Karşımıza Gelen Sayfa Şu Oluyor...Burada Bize Belirtilen Dilde Yardım Yok Diyor,Bizde Sağ tarafta ’English’ e Tıklayarak Seçiyoruz..

Ve Bu
Yazar: maarulaw - Cevaplar: 3 - Görüntüleme: 3072
Facebook "beğenme" düğmesine dikkat
Artık neredeyse bütün internet sitelerinde karşımıza çıkan "Beğen" (Like) düğmelerinden yola çıkarak "Beğenme" (Dislike) düğmesi fikrini hayata geçiren bir grup programcı hedeflerine koşar adımla ilerliyor.

Hemen uyaralım, Facebook'ta resmi olarak duyrulmuş herhangi bir "Beğenme" düğmesi bulunmuyor. Eğer arkadaşlarınızdan size "Beğenme" düğmesini kullanabilmeniz için tıklamanız gereken bir link içeren mesajlar gelirse sakın tıklamayın!
Bu bağlantıya tıkladığınızda bütün profil bilgileriniz "
Yazar: maarulaw - Cevaplar: 15 - Görüntüleme: 5264
Facebook Bağlantı sorunu
Facebookta genel güncelleme yapılmaktadır. Bu gece boyunca girilemeyebilir maalesef. Kodlamalarında değişiklikler yapıp deneyeceklermiş..
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 2 - Görüntüleme: 2069
250 Bin Facebook Profili Çöpçatan Sitesinde
Birçoğumuz Facebook'taki gizlilik ayarlarına önem vermez, hatta nereden girileceğini bile bilmez. Ama profiliniz herkese görünür şekilde ayarlıysa belki siz de Lovely-Faces.com'un bir üyesi olmuşsunuzdur. Haberiniz yok mu? Tabii ki yoktur, kayıt sizin isteğinizle yapılmadı ki zaten...

Kendisini "çöpçatan" olarak tanıtan site, an itibariyle yaklaşık çeyrek milyon üyeye sahip. Ama sadece bir algoritma çalıştırmanız, bu üyelerin aslında çalınmış Facebook profilleri olduğunu size kanıtlar.

Kon
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 2405
Facebook gençleri krize sokuyor
Son yıllarda tüm dünyada hızla yayılan sosyal iletişim ağları insanları takıntılı bireyler haline getirirken amaçsız ve kibirli bir jenerasyonun doğuşuna neden oluyor. Oxford Üniversitesi’nde yapılan araştırmaya göre Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım siteleri gençleri ‘kimlik krizi’ne sokuyor. Bu internet sitelerinde fotoğraflarını paylaşan ya da bir görüşünü yazan kullanıcıların “Bakın ben buradayım” diyerek devamlı insanların dikkatini çekmek istedikleri belirlendi. Araştırmanın başkanı
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 1752
Facebook Zaman Tünelinden Nasıl Çıkılır?
Facebook Zaman Tüneline giripte kurtulmak isteyenler için; Internet Explorer 7
Facebook'un yaptığı yeni düzenleme Internet Explorer 7 kullanıcıları için işlemiyor. CNNTürk'te yayınlanan haberde Facebook'un desteğini kestiği IE7'de Zaman Tüneli'ne geçemeyen sistem otomatik olarak sayfanın eski haline dönüyor. Bu sebeple Facebook kullanıcılarına Firefox, IE8, Safari ve Chrome kullanmalarını tavsiye ediyor. Tabi bu web tarayıcıların eski versiyonları da Zaman Tüneli'ni desteklemeyebiliyor.

NASI
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe