Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Etiketler
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 1 - Görüntüleme: 1481
Bu çile Nisan ayında bitmeli
Sayın Bakan, siz çocuğunuzun eşinden ve çocuklarından ayrı yaşamasını istermiydiniz. Sonuçta herşeyden önce bir annesiniz. Kamudanhaber sitesi olarak binlerce eşinden ve çocuğundan ayrı öğretmen adına sizlere sesleniyoruz. Lütfen bu çileye Nisan ayı özür grubu atamalarında son veriniz. Saygıdeğer öğretmenlerimiz ve ailelerimiz bu onurlu tavrı sizden beklemekte ve size güvenmektedir.

2010 şubat dönemi özür atamalarında Kadrolu olmalarına rağmen öğretmenlerin hepsine il emri verilmemiştir.

İ
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 1775
Mayıs Ayında Yapılacak İş ve İşlemler
Okullarımızın Mayıs ayı içerisinde yapması gereken çalışmalar1. Ders yılı içinde (l. ve II. dönemde) öğretmensizlik nedeniyle boş geçen dersler için, öğretim yılının her iki döneminde veya yaz tatilinde yetiştirme kursları açılır. (SGSY madde:37,İÖKY madde: 50)2. Veli-öğretmen toplantıları nisan ayının son haftasında yapılamamışsa bu ayın ilk haftasında yapılır.3. Sorumluluk dersi sınavına girecek olanların, sorumluluk sınav listeleri ilan edilerek öğrencilere duyurulur.
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 1391
Merkezi Sınav Sonuçları Ocak ayında açıklanacak

Tüm ülke de 8. sınıflarda ortak yapılan Merkezi sınav sonuçları Ocak ayı içerisinde açıklanacak.
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 1118
Ocak Ayında 15 000 Öğretmen
Başbakan Ahmet Davutoğlu Ocak Ayında emekli olanların yerine 15 000 yeni Öğretmen atanacağını müjdeledi. Atama Bekleyen Öğretmenleri bu haber mutlu etti.. "İşte Davutoğlu’nun açıklaması: 15 bin yeni kadro ilan edeceğiz ve 15 bin yeni öğretmen atamasını Ocak ayında yapacağız. Daha sonra ihtiyaca göre yaz aylarında ek atamalar da yapabiliriz. Eminim bu haberi öğretmen olma aşkıyla bekleyen bir çok adayımızı mutlu edecektir."
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe