Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Etiketler
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 1386
12 adımda turp gibi olmanın yolu
Hem sağlıklı hem de güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olabilmek için yapmamız gereken tek şey, vücudunuz için gerekli besin öğelerini belirlemek ve doğru besinlerle bağışıklık sisteminizi güçlendirmektir.

Çünkü birçok hastalık vücudunuzun bağışıklık sisteminin düşmeye başladığı dönemde ortaya çıkmaktadır. Alman Hastanesi’nden Diyetisyen Esra Aran konuyla ilgili şu bilgileri veriyor:

Doğru besin tercihi önemli!

Dünyada ve Türkiye’de her geçen gün ortaya çıkan farklı gribal enfeksiyonl
Yazar: Fidansss - Cevaplar: 3 - Görüntüleme: 1845
33 adımda hayatınızı renklendirin
Birden her şey çok kötü gitmeye başlar ve artık hayatınızı güzelleştirmek için çözüm bulmakta zorlandığınızı hissedersiniz. Ama endişelenmeyin. İngiliz Observer gazetesinin uzmanlara hazırlattığı reçete, sevgilinizle ilişkinizden iş hayatınıza kadar pek çok konuda renkli ve uygulanabilir çözümler sunuyor...

İlişkiler
1. Düzenli ve tutkulu bir ilişki yürütmenin en iyi yolu dönem dönem hiçbir şey yapmamaktır. Kimse birbirine acı vermeden, biraz ilişkiden uzaklaşın.
2. Uzmanların 'paradoksa
Yazar: DİLEK - Cevaplar: 3 - Görüntüleme: 1460
5 Adımda Stresi Yenin
Ne kadar sakin bir insan olursanız olun, günlük hayatta karşılaşacağınız olaylarla stres altında kalabilirsiniz, işe giderken trafiğin keşmekeş olması, patronunuzla tartışmak, televizyonda izlediğiniz kötü haberler gibi..stres tüm bunları düzeltmez de üstelik, tersine sizin verimliliğinizi azaltır, daha da sıkıntıya sokar..

İşte size stresinizi yenecek 5 basit çare:


1. 1, 2, 3

Stresle başa çıkmanın en etkili yollarından biri 10'a kadar saymaktır. Böylece stresli durumdan 10 saniyel
Yazar: sokağın velisi - Cevaplar: 6 - Görüntüleme: 2944
10 Adımda Doğru Tercih
10 adımda doğru tercihinizi yapın

e-kılavuzu inceleyin: Tercihlerle ilgili kesin bilgiler, okulların ve programların kontenjan tabloları ve kodlarını http://www.meb.gov.tr adresinden mutlaka inceleyin.

Okulların imkânlarını iyi araştırın: Tercih etmeyi düşündüğünüz okulların fiziki şartlarını, ulaşım şartlarını, öğrenci sayısını, bulunduğu semti, unduğu imkânları öğrenin ve hatta mümkünse okulu gezin.

Üniversite başarısını göz önüne alın: İyi bir lise eğitimi, kaliteli üniversiteleri
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe