Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Etiketler
Yazar: akıncıbeyi - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 4043
ücret onay çizelgesi
ücret onay çizelgesi
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 1 - Görüntüleme: 2446
Sınavlarda öğretmenlerin alacağı ücret belli oldu
Merkezi sistem sınavlarından ÖSYM sınavlarında öğretmene 91 TL, MEB sınavlarında 43 TL, AÖF sınavlarında ise 143 TL ödenecek.

2010 Yılı Bütçe Kanunu’nun K Cetvelinde yayımlanan katsayılara göre 2010 yılı içerisinde MEB tarafından yapılan MTSS (Motorlu Taşıt Sürücü Kursu Sınavı), Açık Öğretim, Seviye Belirleme Sınavı (SBS) ve benzeri ile ÖSYM tarafından yapılan LYS, KPSS, ÜDS ve benzeri sınavlarda görev alan personellere ödenecek ücretler belirlendi.

Yapılan düzenlemeye göre belirlenen kats
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 4 - Görüntüleme: 3866
Doğudaki Öğretmenin Aldığı Ücret
Sayın Çubukçu seçim öncesi demeçlerinde, Doğu ve Güneydoğu'daki öğretmenliği cazip hale getirmek için planlarını açıklarken şöyle diyor: “Bu bölgelerde görev yapmayı daha cazip hale getirmek için çalışma yapıyoruz. Farklı ücret ödeyerek, deneyimli öğretmenler için cazip hale getirmek istiyoruz. Zaten diğer bölgelerden daha fazla ücret alıyorlar ama bir takım desteklerle bunu daha da cazip hale getirmek istiyoruz."

Bakan Hanım, memleketimizde öğretmen sorunlarına ilişkin bir duyarlılığın olmad
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 1354
Yalçın: Nöbete Ücret Sorununu Da Eğitim-bir-sen Çözecektir
Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, “Nöbete ücret sorununu da biz çözeceğiz” dedi.


[color=#000000][size=small][font=verdana, sans-serif]Eskişehir 1 No’lu Şube tarafından düzenlenen ‘Eğitim Yöneticileri İstişare’ toplantısında üyelerle bir araya gelen Ali Yalçın, eğitimin ve eğitim çalışanlarının sorunlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Yoğun katılımla gerçekleşen toplantıda konuşan Yalçın, Türkiye
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 1827
Yetiştirme Kursunda Girilen Derslere Ücret Yüzde 100 Artırıldı
Meclis Genel Kurulu, hafta sonundaki kurslara giren öğretmenlere verilen ek ders ücretlerinin yüzde 100 artırımlı ödenmesini öngören hükmü kabul etti.


TBMM Genel Kurulu'nda "Torba Kanun" teklifinin 11 maddesi kabul edildi.

[b][color=#000000][size=small][font=verdana, sans-serif][i]Ek ders ücretleri, özel eğitime muhtaç öğrencilerin e
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 1122
Sınıf Öğretmenlerine Ücret Adaletsizliği
36 maddeden oluşan torba kanun teklifinin hafta sonu kurslarıyla ilgili olan 9. Madde 17 Mart Salı gecesi TBMM’de görüşüldü.


[color=#000000][size=small][font=verdana, sans-serif]36 maddeden oluşan torba kanun teklifinin hafta sonu kurslarıyla ilgili olan 9. Madde 17 Mart Salı gecesi TBMM’de görüşüldü. Muhalefet partilerinin önergeleri kabul edilmedi. Önergeyle ilgili söz alan Manisa Milletvekili Erkan AKÇAY’ın
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 1458
Nöbet Tutan Öğretmenlere Ek Ücret Çalışması
[color=#000000][size=x-small][font=verdana, sans-serif][size=small]Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı Kazakistan ve Libya´daki Türk okullarının kapatıldığı iddialarına cevap verdi. Bakan Avcı, “Kazakistan´daki okul değil, Türkçe eğitim merkeziydi. Orada görev yapan öğretmenlerimizle ilgili bir vize sorunu vardı. Bu vize sorunu çözüldü, dolayısıyla öğretmenlerimiz görevlerine dönecekler” şeklinde konuştu. 

Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı, bir dizi açılış yapmak üzere bulunduğu İzmir’de gazetec
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 911
Yurt dışından alınan telefonlara ek ücret!
Yurt dışından satın alınan elektronik cihazlara ek ücret geliyor. Yurt dışında satın aldığınız telefon, TV ve daha birçok cihaz türüne göre ek vergi alacak.Artık cep telefonu, bilgisayar, TV gibi elektronik eşyaları yurt dışından satın alıp, ülkeye girdiğinizde bandrol ücreti ödeyeceksiniz.Tabletlerden 10 Euro,

Otomobil radyo sistemlerinden 1 Euro,


[
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe