Eğitim Sokağı

Orjinalini görmek için tıklayınız: Cepten internet
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
arkadaslar evime adsl baglatmak terine cepten baglanmayı düsünüyorum.. gecen sene turkcell ile bağlandım ama şimdi kafam karıstı.. vodafon ve aveayı da değerlendirirsek acaba hangisini alayım..
turkcell 4 gb 49 tl
vodafone 5 gb 45 tl
avea 4 gb 29 tl

büyük ihtimal yine tercihimi turkcell vınndan yana kullanacağım ama yine de size bir danısayım dedim.
türkcell kullanan arkadaşım var. çok hızlı. ben diğer operatörlere danıştım. merkezde olduğum halde çok yavaş olacağını söylediler. bizde ortak kullanıyoruz.
Turkcell vını kullanabilirsin ama kotana dikkat et derim. Vodafone de fatura 100 tl yi aşmıyor. Hudhud öğretmenim de Turkcell vınn kullanıyor bildiğim kadarıyla ona sorabilirsin artılarını eksiklerini
bugun vodafone 5 GB paketine abone oldum. aylık 45+5 civarı vergi.. yaklaşık 50 tl gelecek .. 18 aylık taahhüt verdim.. adsl gibi olmaz belki ama idare edecez..
(03-09-2010, 17:45)bilgeturk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bugun vodafone 5 GB paketine abone oldum. aylık 45+5 civarı vergi.. yaklaşık 50 tl gelecek .. 18 aylık taahhüt verdim.. adsl gibi olmaz belki ama idare edecez..

hayırlı olsun film izlemeye indirmeye son deseneBiggrin
evet edem.. yanlız bu kota işi normal adsl ye göre daha cabuk mu bitecek ne? 2-3 sayfa gezdim. hiçbişey indirmeden bi baktım 6 mb gidivermiş. öyle herseyi indiremeyecem bundan sonra.. film de indirmeyeyecem zaten.. evde lcd var