Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Yüreğinin Merdivenlerini Çıkamadım
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5[-]
Etiketler
yüreğinin , merdivenlerini , çıkamadım

Konu: 3,930
Mesaj: 11,521
Cinsiyet: Belirtmiyorum
Kıdem: 01-04-2009

Baygın Bakışlar Bırakıyorum Her Gece Düşlerime, Yine Senli Yaralarım Kanıyor…..Yok Oluşun Resmi Şekilleniyor Düşlerimde, Sol Yanım Bir Bilsen Nasılda Ağrıyor Aşkım….Hayatın Artıkları Arasında Sürüklenmiş Bedenime Sinen, Sevdanın Kara Yüzünü Silmek Ne Kadar Zormuş Bilemezsin…Bilemezsin; Sensiz Yok Oluşlara Salladığım Kulaçları…..


Gecenin Örtüsünü Çekip Te Yüreğime, Nasır Bağlamış Ellerimde Hasreti Tüketiyorum, Biliyor Musun….Kandil Misali Kısılmış Gözlerimde, Bu Kaçıncı Sabahlayışım, Bu Kaçıncı Senli Yaraları Bağlayışım, Bu Kaçıncı Haykırışım, Acılarını Depreştiren Hatıralara, Biliyor Musun?….


Yüreğinin Merdivenlerini Çıkamıyorum Bile, Çıksam Da Ne Fark Edecek Söyler Misin….Sanki Bir Bekleyenim Varmış Gibi, Çıkıp Ta Umutsuzluğun Hüznüne Tekrar Bulanmak İstemiyorum İşte….Zaten Yokluğunun Acısı Dinmemişken Yüreğimde, Nefes Alış Verişlerimde Hep Seni Solumanın Acısını Çekmek Ne Kadar Zor Bilemesin…..


Umutlanmak Yok, Ümit Etmek Yok, Çaresizliğin Süzgecinden Geçip Bir Meçhule Yol Almak Var, Sensiz…. Hasret Nöbetlerine Kalkmak Var 3-5 Saatlerinde, Geceyi Yoğurmak Var Gözlerimde…. Düşlerinin Kuytusunda Gezinmek Yok, Hayalinle Avunmak Yasaklanmış Nedense Gözlerime….Sen Hayatın İşlek Caddelerinde Hüküm Sürerken, Ben Yokluğun Kaldırımlarında Sensizliği Yaşamaya Mecbur Kalıyorum, Anlıyor musun?Alıntı

Cevapla
.

Anahtar Kelimeler

Yüreğinin Merdivenlerini Çıkamadım ,Yüreğinin Merdivenlerini Çıkamadım Öğretmen Forumu,Yüreğinin Merdivenlerini Çıkamadım yükle,Yüreğinin Merdivenlerini Çıkamadım download,Yüreğinin Merdivenlerini Çıkamadım indirmek istiyorum,Yüreğinin Merdivenlerini Çıkamadım ödev yükle,Yüreğinin Merdivenlerini Çıkamadım bedava, Yüreğinin Merdivenlerini Çıkamadım ÖDEV İNDİR,Yüreğinin Merdivenlerini Çıkamadım YÜKLE,etkinlik,yukle,İndir,download,inndir,Yüreğinin Merdivenlerini Çıkamadım eğitimYüreğinin Merdivenlerini Çıkamadımdosya indir


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Heart Yüreğinin Sesini Biraz Daha Aç eğitimsokağı 0 1,158 29-06-2009, 11:33
Son Yorum: eğitimsokağıKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe