Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Yüreğine sevdalandığım, umudum, aşk yoldaşım.canilacım
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5[-]
Etiketler
yüreğine , sevdalandığım , umudum , aşk , yoldaşım , canilacım

Konu: 3,930
Mesaj: 11,521
Cinsiyet: Belirtmiyorum
Kıdem: 01-04-2009

Mavilere uzaktan bakanlardan olmadık biz.. Mavinin içindeydik, mavinin her tonuysa bizim içimizdeydi. Aşk bir sarmaşıktı, sarmıştı heryanımızı. Yürekliydik, cesurduk, aşk için ölünecekse onu da yapardık kuşkusuz. Bizi yolumuzdan döndürecek herhangi bir güçte yoktu üstelik.

Yürüdük ve yorulmadık… Aşkımızı herşeyden üstün kılmayı bildik biz… Ne hayallerimizi bıraktık ne de gerçeklerden uzaklaştık. Bazen yere sapasağlam basarak, bazen bulutların üzerine çıkarak yaşadık aşkı. Kimseye aldırmadık, tek söz söylemedik. Madem bu sevda bizimdi, madem aşk herşeyimizdi; öyleyse korumak en önemli görevimizdi.
Koruduk ve bıkmadık… Korkakların ve iki yüzlülerin dünyasında bir sevdayı ayakta tutmak kolay değildi elbette… Yüreklerimiz kocamandı, içine kocaman dünyaları alırdı. En zor anımızda yüreklerimize sığındık. Birbirimizin içine aktık. El eleydik her zaman. Yan yanaydık, can canaydık.Sıcacıktık ve soğumadık…Birbirimizi olduğumuz gibi kabul edebilmiştik… Farklılıkların, insanları zenginleştirdiğini biliyorduk. Başkasına en aptalca gelebilecek şeyleri yaparken bile çok eğleniyorduk. Kimin ne dediğini, bize gülüp gülmediklerini önemsemiyorduk. Birbirimizi bulduğumuz için Tanrıya şükrediyorduk. Birimiz için ölmemeli, birbirimiz için yaşamalıydık. Sevdikçe hayata daha çok bağlandık.
Sarıldık ve bırakmadık…

Geçmeyecek, bitmeyecek, ölmeyecek bir aşk bu… Zaman geçecek ama bu aşk asla bitmeyecek. Asırlık bir çınar gibi sağlam kökler salacak toprağa. Fırtınalar kopacak, yağmurlar yağacak, karlar kaplayacak her yanı ama yıkılmayacak.
Biz yaşayacağız ve aşkımız hep var olacak…

Yüreğine sevdalandığım, umudum, aşk yoldaşım.canilacım dediğim . Sana söz bu yürek her atışında senin adını anacak...

alıntı

Cevapla
.
Konu: 146
Mesaj: 2,085
Cinsiyet: Belirtmiyorum
Kıdem: 10-11-2009

Kimin ne dediğini, bize gülüp gülmediklerini önemsemiyorduk. Birbirimizi bulduğumuz için Tanrıya şükrediyorduk. Birimiz için ölmemeli, birbirimiz için yaşamalıydık. Sevdikçe hayata daha çok bağlandık.
Sarıldık ve bırakmadık…

çok güzel bir anlatım ya
emeğine sağlık abla
teşekkürler...
Însan, beden gözüyle renklere , kalp gözüyle de gerçeklere muhatap olur...

Cevapla
.
Konu: 3,930
Mesaj: 11,521
Cinsiyet: Belirtmiyorum
Kıdem: 01-04-2009

çok güzel bir anlatım ya
emeğine sağlık abla
teşekkürler...

beğenilerimiz bir :) Ben teşekkür ederim.

Cevapla
.

Anahtar Kelimeler

Yüreğine sevdalandığım, umudum, aşk yoldaşım.canilacım ,Yüreğine sevdalandığım, umudum, aşk yoldaşım.canilacım Öğretmen Forumu,Yüreğine sevdalandığım, umudum, aşk yoldaşım.canilacım yükle,Yüreğine sevdalandığım, umudum, aşk yoldaşım.canilacım download,Yüreğine sevdalandığım, umudum, aşk yoldaşım.canilacım indirmek istiyorum,Yüreğine sevdalandığım, umudum, aşk yoldaşım.canilacım ödev yükle,Yüreğine sevdalandığım, umudum, aşk yoldaşım.canilacım bedava, Yüreğine sevdalandığım, umudum, aşk yoldaşım.canilacım ÖDEV İNDİR,Yüreğine sevdalandığım, umudum, aşk yoldaşım.canilacım YÜKLE,etkinlik,yukle,İndir,download,inndir,Yüreğine sevdalandığım, umudum, aşk yoldaşım.canilacım eğitimYüreğine sevdalandığım, umudum, aşk yoldaşım.canilacımdosya indir


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Heart Satırlarımı son kez yüreğine eğip sana yazıyorum eğitimsokağı 0 1,608 12-11-2009, 1:44
Son Yorum: eğitimsokağı
Heart Umudum Gitme Sözünün Fısıltısında… eğitimsokağı 0 1,312 22-06-2009, 11:47
Son Yorum: eğitimsokağı
  Annem bu gece yüreğine sığınabilir miyim? eğitimsokağı 4 1,825 28-05-2009, 12:37
Son Yorum: eğitimsokağıKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe