Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Üzgünüm, Benim Sessiz Cümlelerimde Sana Ait Tek Sesli Harf Bulunmamakta...
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5[-]
Etiketler
üzgünüm , benim , sessiz , cümlelerimde , sana , ait , tek , sesli , harf , bulunmamakta

Konu: 3,930
Mesaj: 11,521
Cinsiyet: Belirtmiyorum
Kıdem: 01-04-2009


Özgürsün artık kanatlanabilirsin uçurumlara
Çünkü kuruttum sevgini..
Kendin kadar yalnız,
Ben kadar kalabalıksın dört duvar arasında..
Şimdi içimde rahatça ölebilirsin çünkü unuttum seni...”


Eli kanlı bir katile nasıl bir mektup yazılır bilmiyorum. Diri diri gömdüğün yüreğimle karşındayım. Dimdik ve bir o kadar mutlu..Söylenecek çok fazla sözüm yok aslında. Adın hiçliği andırıyor. İçi boş bir cümleye benziyor bendeki sen..Şimdi sana yazdığım bu satırlara bakıp yanlış anlamlar çıkarma sakın..Bende kapladığın yer boşluğa bakıyor. Gözlerin ise karanlığı anımsatıyor bana. Hadi mutlu olabilirsin artık. Doya doya sevinebilirsin.. Ellerinle gömdüğün bu kızın ardından yaktığın sahte ağıtları söndür artık. Yüzüne giydirdiğin benli acıları da sıyır artık .Ben öldüm artık/ gayri mutluluklar senin..

Başardın en sonunda. Senaryosunu yazıp yönettiğin bu oyunu kazandın. Tükettin beni. Dilediğince kanat çırpabilirsin bulutlara. Dilediğince gülüşler saçabilirsin etrafına. Ve bitirdin diyecektim..Lakin bitiremedin beni..Çünkü sen hiçbir zaman bende başlamadın ki.. Unutma sende bir cümlelik yerim bile olmamıştı..Sakın kızma bu cümleme..Bu cümleyi sen söylemiştin..Şimdi arkanı dön ve git. Ait olduğun karanlıklar seni bekliyor. Dört duvar sancılarında seni bekleyen bir ömür var. Benden alıntı bile yapmadığın geçmişine bir çizik at yeter. Gerisini cümlelere bırak. Ve bundan sonraki cümleyi okumadan ellerinle bir yerlere tut. Üzgünüm ama sendeleyeceksin..Beni diri diri gömen adam, üzgünüm ama benim sessiz cümlelerimde sana ait tek bir sesli harf bulunmamakta..

Şimdi ağlamayı bırak ve uzandığın yerden kalk. Doğrul hayata. Varlığımda yokluğumu ezberlemeyi becerebilen ve yokluğumda varlığımı yaşatabilen birisi olarak dayanabilirsin bunca şeye: Hem üzülmeye değer mi ki. Varlığını reddettiğin bu kızın laflarına aldırma sen. Dön sırtını karanlığa. Unutma ki gözyaşlarını kurutacak bir göğüs kafesini bulman hiçte zaman almayacaktır. Ya da beni unutturacak bir cümle kurman için dudaklarını bükmek yeterli olacaktır.

Biliyorum bu satırlar sana küfür gibi gelecek. Ya da beddua ettiğimi düşüneceksin. Asla böyle düşünme.Sen benim eli kanlı katilimsin. Hangi kurban katiline beddua eder ki ? Hadi beni gömdüğün yere bir bak. Bak diyorum sana. Kanlı gözyaşlarıyla uzan mezarıma. Biraz üşüyeceksin ama bir kızın yalnızlığında tüketeceksin içindeki yaşama sevincini. Acılarına kefil olan bu kızı sen öldürdün sen..Suçlusun..Seni sevmekten öte ne yaptım sana.? Hangi suçun cezası olarak beni diri diri gömdün ? Hangi sebebe istinaden vurdun beni yalnızlığa. Artık özgürsün...Beni öldürdün ya..Ne kadar inkar etsen de, sen eli kanlı katilsin..Yüzünde suçlu yazmasa da vicdanın hiçbir zaman seni temize çekemeyecektir. İstediğin gibi rahat dolaş sokaklarda. İstediğin maskeyi de vur yüzüne. Gerçeklerden ne kadar kaçabilirsin..Seni çok sevmiştim lakin yanılmışım...

Üzgünüm ama geçmişimde sana dair tek bir iz yok

Ha, boynumda izler ne diyorsan
Onlar beni diri diri gömerken senden bana kalan son armağan....

Git..
Hiç gelmemiş gibi.
Bit.
Hiç başlamamış gibi
Kendin kadar yalnızsın..
Ben kadar ölüsün

Adın boşluk şimdi..
Ait olduğun karanlıklarda temize çek kendini.
Guslet o ayrılık kokan ellerini..
Öldür beni diyeceğim ama
Sen beni sende hiç yaşatmadın ki..
İstesen de ölemem ki..
Sen de hiçbir zaman varolmadım ki öldürebilesin..
Ben sende hiçtim..
Şimdi sıra sende...“ Beni diri diri gömen adam,
Üzgünüm ama benim sessiz cümlelerimde
Sana ait tek bir sesli harf bulunmamakta..”


Alıntı

Cevapla
.

Anahtar Kelimeler

Üzgünüm, Benim Sessiz Cümlelerimde Sana Ait Tek Sesli Harf Bulunmamakta... ,Üzgünüm, Benim Sessiz Cümlelerimde Sana Ait Tek Sesli Harf Bulunmamakta... Öğretmen Forumu,Üzgünüm, Benim Sessiz Cümlelerimde Sana Ait Tek Sesli Harf Bulunmamakta... yükle,Üzgünüm, Benim Sessiz Cümlelerimde Sana Ait Tek Sesli Harf Bulunmamakta... download,Üzgünüm, Benim Sessiz Cümlelerimde Sana Ait Tek Sesli Harf Bulunmamakta... indirmek istiyorum,Üzgünüm, Benim Sessiz Cümlelerimde Sana Ait Tek Sesli Harf Bulunmamakta... ödev yükle,Üzgünüm, Benim Sessiz Cümlelerimde Sana Ait Tek Sesli Harf Bulunmamakta... bedava, Üzgünüm, Benim Sessiz Cümlelerimde Sana Ait Tek Sesli Harf Bulunmamakta... ÖDEV İNDİR,Üzgünüm, Benim Sessiz Cümlelerimde Sana Ait Tek Sesli Harf Bulunmamakta... YÜKLE,etkinlik,yukle,İndir,download,inndir,Üzgünüm, Benim Sessiz Cümlelerimde Sana Ait Tek Sesli Harf Bulunmamakta... eğitimÜzgünüm, Benim Sessiz Cümlelerimde Sana Ait Tek Sesli Harf Bulunmamakta...dosya indir


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Icon14 Sana,Bana Vatanıma Ülkemin İnsanlarına Dair sirlimen 1 1,961 02-01-2011, 18:25
Son Yorum: Mavi Ay
  İbrahim Sadri-Ben Sana Nasıl Küseyim sirlimen 1 2,022 13-04-2010, 10:55
Son Yorum: sirlimen
  SESSİZ VEDALAR DİLEK 11 3,730 12-04-2010, 21:08
Son Yorum: eğitimsokağı
  SANA DİLEK 2 1,548 10-04-2010, 14:33
Son Yorum: DİLEK
Heart Nazar Eyleme Lal'im Sana! eğitimsokağı 0 1,523 15-02-2010, 11:32
Son Yorum: eğitimsokağıKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe