Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Uzaklardasın... Düşemiyorum...
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5[-]
Etiketler
uzaklardasın , düşemiyorum

Konu: 3,930
Mesaj: 11,521
Cinsiyet: Belirtmiyorum
Kıdem: 01-04-2009

UzaklardasıN...
Ben uçurumun kenarında,
Sen aşağıdasın..
Düşemiyorum!!


Elimi bağrıma götürdüğümde dokunabiliyorum belki sana ama gözlerimden yüreğime inen kilometrelerce damar kadar uzaksın bana..Yüreğimden gözlerime parıltı olana kadar, yollar eksilitiyor çehreni ! Gel az biraz, yak(ın)laş! Ne Olur ! ? Aç kollarını yada Düşeyim ne olur ! ?


...UzaklardasıN...
Ben uçurumun kenarında,
Sen aşağıdasın..
Düşemiyorum!!


Tebessümlerim eksikti hep benim ömrümün bu anına kadar..Seni gördüm, bir süre daha bir yakıştı yüzüme gülüşlerim.Nerden bilirdim ki yanımdayken bu kadar uzak olacağını ve meleği olduğum bir hüzün olup yüzümün zerrelerinde kaybolacağını !?Gel az biraz, sar(ıl)! Ne Olur ! ? Aç kollarını yada Düşeyim ne olur ! ?


...UzaklardasıN...
Ben uçurumun kenarında,
Sen aşağıdasın..
Düşemiyorum!!


Gözümün yaşı çoktur benim, çilem dolmaz, yolum yokluktur benim ! Seni ben eyledim, yolumun tozlarını üfledim, çilemi uzak farzettim ! Bir melek olup seni hüznüm ilan edip, canımı yandırmana hevesliydim ! Bu kadar canımı yakacağını nerden bilebilirdim ! ? Gel az biraz, din(gin)len(ş) ! Ne Olur ! ? Aç kollarını yada Düşeyim ne olur ! ?


...UzaklardasıN...
Ben uçurumun kenarında,
Sen aşağıdasın..
Düşemiyorum!!


Ne çare derdime ! ?Uzak(larda)sın işte ! ! Aç kollarını Düşeyim ne olur ! ?
Düş(leri)meme izin ver ne olur ?alıntı

Cevapla
.

Anahtar Kelimeler

Uzaklardasın... Düşemiyorum... ,Uzaklardasın... Düşemiyorum... Öğretmen Forumu,Uzaklardasın... Düşemiyorum... yükle,Uzaklardasın... Düşemiyorum... download,Uzaklardasın... Düşemiyorum... indirmek istiyorum,Uzaklardasın... Düşemiyorum... ödev yükle,Uzaklardasın... Düşemiyorum... bedava, Uzaklardasın... Düşemiyorum... ÖDEV İNDİR,Uzaklardasın... Düşemiyorum... YÜKLE,etkinlik,yukle,İndir,download,inndir,Uzaklardasın... Düşemiyorum... eğitimUzaklardasın... Düşemiyorum...dosya indir
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe