Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Sözlüğünüzü Masaüstüne Taşıyın: Clickivo
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5[-]
Etiketler
sözlüğünüzü , masaüstüne , taşıyın , clickivo

Konu: 4,875
Mesaj: 13,416
Cinsiyet: Erkek
Kıdem: 31-03-2009

http://shiftdelete.net/dl/clickivo-download_276.html

internette denk geldiğiniz yabancı terimlerin anlamlarını öğrenmek ya da metin çevirisi yapmak için ücretsiz ve Türkçe kullanımlı bir program arıyorsanız, program aşağıdaki adreste.

Google Translate'in Türkçe dil desteğine de kavuşmasıyla birlikte, sözlük yazılımlarının yeni bir rotaya girmesi de kaçınılmazdı.

Clickivo da bu fırsatı kullanarak, kelime çevirilerinin yanı sıra Google altyapısıyla her dilde metin çevirisi de gerçekleştirebilen bir masaüstü aracı.

Çevir Dili Yanmasın

Başta İngilizce olmak üzere, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca ve en önemlisi Urduca çeviri yapabilen Clickivo, sistem tepsisine gizlenerek, tarayıcınızda veya metin belgelerinde Ctrl+Sağ tık ile tıkladığınız kelimeleri anında çevirebiliyor.

Arabirim dilini de değiştirebildiğiniz programda, kısayol tuşlarını hem fareden hem de klavyeden girilebilecek şekilde değiştirebiliyorsunuz.

Her Şeyi Clickivo'da Yapın

Yeni diller için gerekli eklentileri doğrudan program içerisinden indirebildiğiniz Clickivo, yaklaşık 20 MB sistem belleği kullanıyor. İhtiyaç duyduğunuz dil seçeneğinin Clickivo'da bulunup bulunmadığını bu sayfadan kontrol edebilirsiniz.

Varsayılan olarak kullanılan Google teması, bir Google servisi için pencere açmış hissi verdiği için alışması hayli kolay olan Clickivo, Web 2.0 dünyasında masaüstünüzden eksik etmemeniz gereken bir yazılım
Ben köy öğretmeniyim, bir bahçıvanım, Ben bir bahçe suluyordum, gönlümden, Kimse bilmez, kimse anlamaz dilimden

Sitemizde Görev Yapmak İsterseniz Tıklayın

Turk Konulara Yorum Yazarak Destek Sağlayabilirsiniz  Turk


Cevapla
.

Anahtar Kelimeler

Sözlüğünüzü Masaüstüne Taşıyın: Clickivo ,Sözlüğünüzü Masaüstüne Taşıyın: Clickivo Öğretmen Forumu,Sözlüğünüzü Masaüstüne Taşıyın: Clickivo yükle,Sözlüğünüzü Masaüstüne Taşıyın: Clickivo download,Sözlüğünüzü Masaüstüne Taşıyın: Clickivo indirmek istiyorum,Sözlüğünüzü Masaüstüne Taşıyın: Clickivo ödev yükle,Sözlüğünüzü Masaüstüne Taşıyın: Clickivo bedava, Sözlüğünüzü Masaüstüne Taşıyın: Clickivo ÖDEV İNDİR,Sözlüğünüzü Masaüstüne Taşıyın: Clickivo YÜKLE,etkinlik,yukle,İndir,download,inndir,Sözlüğünüzü Masaüstüne Taşıyın: Clickivo eğitimSözlüğünüzü Masaüstüne Taşıyın: Clickivodosya indir
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe