Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Saymıyorum...
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5[-]
Etiketler
saymıyorum

Konu: 3,930
Mesaj: 11,521
Cinsiyet: Belirtmiyorum
Kıdem: 01-04-2009

Dün akşam eve giderken, sokakta rastladığım bir taş kalp de senin adın yazılıydı ve ben buna hiçmi hiç şaşırmadım ..

Çok zamansız yakalamıştın beni. .Çok acemiydik ikimizde.. Ben bunu saymıyorum AŞK…Bir daha GEL emi yoksa ..

Çünkü avucumda ısıttığım sevgimi daha veremedim sevdiğim yara. . Yüreğimde bestelediğim güzel sözleri söylemedim . Koklayamadım, içimde hissetmedim ONU, tutamadım elleri.. Ben bunu saymıyorum AŞK…Bir daha GEL emi yoksa ..

Daha ona kalbimde oluşturduğum CENNETİ gezdiremedim.. Tek soluğumdaki yaşamı, yaşam hücre mi, onu bu kadar seven deli bu yüreği yakıp gitme .. Ben bunu saymıyorum AŞK…Bir daha GEL emi yoksa ..

Yüreğimin sesinden bana VAZGEÇ deme… Ben bunu saymıyorum AŞK…Bir daha GEL emi yoksa ..

Bizim kisi mutluluk masalı değildi olamazdı. Yürekten sevmiştik çünkü, yürekten hissetmiştik SENİ SEVİYORUM kelimesinin altında yatanı Ben bunu saymıyorum AŞK…Bir daha GEL emi yoksa ..

Sevmiş kalpler kavşağında ağlayamadık, onun gözyaşlarını silemedim, silmeme izin verme din.. Kan ağlayan yüreğimi sessizce dinlemesine müsaade etmedin.. Ben bunu saymıyorum AŞK…Bir daha GEL emi yoksa ..

UMUDUMU yitirdiğin bir anda çıkarmıştın karşıma ve UMUTLARI ile.. Bu kadar erken UMUTLARIMI elimden alamazdın. . Ben bunu saymıyorum AŞK…Bir daha GEL emi yoksa ..
.

Hayat bir yolculuk değildi bizim için. . Gülmek basit, ağlamaktı belki yürekten dinlemek.. Ama bunu bile kursağımız da bıraktın.. Ben bunu saymıyorum AŞK…Bir daha GEL emi yoksa ..

Bitmeyen bir sevgi, tükenmek bilmeyen bir acıydı onun gidişi, bunu en iyi sen biliyorsun değil mi..? Ben bunu saymıyorum AŞK…bir daha GEL emi yoksa ..

..Bunu saymıyorum AŞK…Bir daha GEL emi yoksa ..

Yoksa

MELEKLERİN AŞKINI böyle kan ağlayarak bırakıp gidecek misin ..?alıntı

Cevapla
.

Anahtar Kelimeler

Saymıyorum... ,Saymıyorum... Öğretmen Forumu,Saymıyorum... yükle,Saymıyorum... download,Saymıyorum... indirmek istiyorum,Saymıyorum... ödev yükle,Saymıyorum... bedava, Saymıyorum... ÖDEV İNDİR,Saymıyorum... YÜKLE,etkinlik,yukle,İndir,download,inndir,Saymıyorum... eğitimSaymıyorum...dosya indir
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe