Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Sar Desem Sarar mısın?
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5[-]
Etiketler
sar , desem , sarar , mısın?

Konu: 3,930
Mesaj: 11,521
Cinsiyet: Belirtmiyorum
Kıdem: 01-04-2009

Kara yüze ak desem, beni benden al desem Rahmetinle sar desem, sarar mısın? Allâh ım

Ben Senin azabından çok rahmetine korkundan çok şefkatine muhtacım. Ve şunu da bütün kalbimle biliyorum ki Sen istersen severim, sen sevdirirsen severim! Fakat Sen sevmezsen, sevdirmezsen ben sevemem, hissedemem.
Ben Senin azabından çok rahmetine korkundan çok şefkatine muhtacım. Ve şunu da bütün kalbimle biliyorum ki Sen istersen severim, sen sevdirirsen severim! Fakat Sen sevmezsen, sevdirmezsen ben sevemem, hissedemem.

Kulum bana bir adım yaklaşırsa, ben ona koşarak gelirim buyuruyorsun. Ya Rabbi, bana yardımcı ol, Sana doğru bir adım olsun atayım. Ki, o benim vuslatım olsun. Beni o vuslata kavuşturmadan yanına alma Allâh ım!.

Her hareketimiz, yalnız sana olan muhabbetimizden kaynaklansın. Öyle bir muhabbet ki hep coşsun, coşsun hiç durmasın. Ve Sensiz bir anımız geçmesin, Allâh ım.

Verdiğin nimetin şükrünü yerine getirebilenlerden eyle, eymeyenlerin listesinde ismimiz bile geçmesin Allâh ım. Benim kalbimi, dilimi ve bütün amellerimi rızandan ayırma. Bize daima râzı olacağın amelleri işlemeyi nasip eyle!

Ya Rabbi, Senden isteyeceğimiz şeyleri de bilemiyoruz. Eksiklerimizi, noksanlarımızı, hatalarımızı ört, Sen rahmet ve mağfiretinle onları hayra tebdil eyle.

Şu güzel bahar günü, ağaçlardaki tomurcuklar, dallardaki çiçekler nasıl açmışsa, Sen de yalnız kalbimizde sevgi çiçeklerini açtır.

Gönlümüzde ise iki cihan güneşimiz habibinin ve bütün sevdiklerinin muhabbet goncaları açsın!
Gönlümüzü, gülümüzü soldurma Allâh ım!

Hazan gelmesin, yaprakları dökülüp boyunları bükülmesin, daima canlı ve taze kalsın. Ve öyle bir rayiha yayılsın ki içimize, onu her zerremizde hissedelim, bütün nefeslerimizle.

Ya Rabbi, Sen affedicisin, afvı seversin, biz günahkar kullarını da affet.
Biz senden gelecek her hayra muhtacız Allâh ım.

Bir yavru annesine ne kadar dil döker, yalvarır, naz yaparsa annesi de o kadar sevinir! Kırgınsa bile alır bağrına basar, Yavrum! der.

Çok iyi biliriz ki, Rabbim, annelerin sevgi ve şefkatinin kaynağı da sensin! Ve Sen bütün annelerin merhametinden daha fazla merhamete sahipsin! O halde bu aciz, zayıf, gönlü kırık, ve günahkâr kullarını da Afv et Bizlere acı, günahımızı yüzümüze vurma!

Ben, yüzlerini görmediğim kardeşlerimi çok özledim buyuran Rasûlümüze layık kardeş ve ümmet eyle, Allâh ım.

Bizleri öğrendiklerimizle amel eden, senin yolunda canını, her şeyini feda eden Mus ablar, Rumeysalar, Enesler, Âişeler, Fâtımalar, Sümeyyelerden eyle!

Senden gelecek her türlü hayra muhtacız Allâh ım

alıntı

AMİN...

Cevapla
.

Anahtar Kelimeler

Sar Desem Sarar mısın? ,Sar Desem Sarar mısın? Öğretmen Forumu,Sar Desem Sarar mısın? yükle,Sar Desem Sarar mısın? download,Sar Desem Sarar mısın? indirmek istiyorum,Sar Desem Sarar mısın? ödev yükle,Sar Desem Sarar mısın? bedava, Sar Desem Sarar mısın? ÖDEV İNDİR,Sar Desem Sarar mısın? YÜKLE,etkinlik,yukle,İndir,download,inndir,Sar Desem Sarar mısın? eğitimSar Desem Sarar mısın?dosya indir


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Var mısın? eğitimsokağı 0 944 02-10-2009, 16:25
Son Yorum: eğitimsokağı
  Gül Desem... eğitimsokağı 0 991 10-09-2009, 2:29
Son Yorum: eğitimsokağı
  Benimde Gözümün Yaşını Siler misin? eğitimsokağı 0 1,216 28-05-2009, 19:07
Son Yorum: eğitimsokağıKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe