Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Recover My Files ile Silinen Dosyaları Hatasız Kurtarma
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5[-]
Etiketler
recover , my , files , ile , silinen , dosyaları , hatasız , kurtarma

Konu: 255
Mesaj: 2,204
Cinsiyet: Erkek
Kıdem: 31-03-2009

Recover My Files silinen belgeler, grafikler, dijital kamera fotoğrafları, Zip dosyalar, E-Posta, Müzik video ve diğer tüm dosya biçimlerini geri getirmenize yarayan üstün özellikli bir programdır...


Bu başlıkta silinen dosyalarınızı birkaç basit adımda geri getirmeyi resimlerle Aşağıda hzanlatılmıştır.Öncelikle şunu söylemek istiyorum, veri kurtarmak garantili bir iş değildir.Daha önce sildiğiniz bir dosyayı göremiyebilir yada geri getirdiğinizde çalıştıramayabilirsiniz! Sonuç olarak kurtarma işlemi birazda sizin şansınızla alakalıdır. Tarama sırasında birçok dosya bulursunuz ama asıl geri getirmek istediğiniz dosyayı bulamayabilirsiniz..

Programı indirin, kurun ve lisanslayın! Sonra veri kaybına uğramış diski bilgisayarınıza 2.disk olarak takın ve programı çalıştırın. (Disk üzerindeki partition'ların görünüp görünmemesi önemli değil, program mutlaka görecektir)

1.Adım, Burada seçenekler karşınıza gelecek.Eğer format yemiş bir diskten veri kurtarmak istiyorsak HIZLI yada TAM FORMAT TARAMA seçeneklerinden birini seçiyoruz.Tabii ki her zaman tam tarama modu size +daha fazla dosya olarak geri döner.Ama format yememiş bir diskten veri kurtarmak istiyorsak yani silinmiş bir diskten (yada sildiğimiz tek bir dosya olabilir) o zaman HIZLI yada TAM DOSYA TARAMA seçiyoruz.yukarıda söylediğim +daha fazla dosya olayı bunun içinde geçerli!2.Adım, Burada programın bulduğu aygıtları göreceksiniz, bağladığınız diskin harfini işaretleyin.Partitionlar uçmuş olsa bile aygıt mutlaka görünür.


3.Adım, Hangi uzantıya sahip dosyalarınız vardı bunları seçin.Mesela Excel dosyalarınız varsa xls uzantısını seçersiniz.Zaten orada hangi uzantının hangi programa ait olduğu yazıyor.İsterseniz tümünüde seçebilirsiniz bu size kalmış.


4.Adım, Programın aygıtı taramasını bekleyin.Duruma göre biraz uzun sürebilir ama olsun sonuçta dosyalarınızı kurtaracaksınız dimi?


Son Adım, Program bulduğu dosyaları size sıralar ve bunların ne durumda olduğunu söyler.Kurtarmak istediğiniz dosyaları işaretleyip yukardaki Recover sekmesinden bunların nereye kurtarılmasını istediğinizi seçersiniz.Programın bir güzel yanıda eğer bir cd yazıcınız varsa kurtardığı verileri direkt olarak cd'ye basması.
buyrun indirme linki

http://hostfil.es/file/284/RecMyFiles-3-...--rar.html
ℂ* Doğuyoruz Ufuklardan ℂ*

Cevapla
.
Konu: 4,865
Mesaj: 13,414
Cinsiyet: Erkek
Kıdem: 31-03-2009

teşekkürler edem...güzel bir anlatım...X1
çok kişinin işine yararA100
Ben köy öğretmeniyim, bir bahçıvanım, Ben bir bahçe suluyordum, gönlümden, Kimse bilmez, kimse anlamaz dilimden

Sitemizde Görev Yapmak İsterseniz Tıklayın

Turk Konulara Yorum Yazarak Destek Sağlayabilirsiniz  Turk


Cevapla
.
Konu: 3,930
Mesaj: 11,521
Cinsiyet: Belirtmiyorum
Kıdem: 01-04-2009

İnşaAllah sizin dosyalarda kurtulur hocam )

Cevapla
.

Anahtar Kelimeler

Recover My Files ile Silinen Dosyaları Hatasız Kurtarma ,Recover My Files ile Silinen Dosyaları Hatasız Kurtarma Öğretmen Forumu,Recover My Files ile Silinen Dosyaları Hatasız Kurtarma yükle,Recover My Files ile Silinen Dosyaları Hatasız Kurtarma download,Recover My Files ile Silinen Dosyaları Hatasız Kurtarma indirmek istiyorum,Recover My Files ile Silinen Dosyaları Hatasız Kurtarma ödev yükle,Recover My Files ile Silinen Dosyaları Hatasız Kurtarma bedava, Recover My Files ile Silinen Dosyaları Hatasız Kurtarma ÖDEV İNDİR,Recover My Files ile Silinen Dosyaları Hatasız Kurtarma YÜKLE,etkinlik,yukle,İndir,download,inndir,Recover My Files ile Silinen Dosyaları Hatasız Kurtarma eğitimRecover My Files ile Silinen Dosyaları Hatasız Kurtarmadosya indir
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe