Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


MEB'de, iki yıla ilave bir kademe kimlere verilmektedir?
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5[-]
Etiketler
meb , de , iki , yıla , ilave , bir , kademe , kimlere , verilmektedir?

Konu: 4,865
Mesaj: 13,414
Cinsiyet: Erkek
Kıdem: 31-03-2009

06/05/2010 tarihli ve 27573 sayılı Resmî Gazete'de yayımlanan ''Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmenlerinin Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğine göre; kalkınmada birinci derecede öncelikli yerlerin 4,5,ve 6. hizmet alanlarına 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 64. maddesinin son fıkrasındaki; “Ancak, 72 inci madde gereğince belirli bir süre görev yapmak üzere mecburi olarak sürekli görevle atanan devlet memurlarından kalkınmada birinci dereceden öncelikli yörelerde bulunanlara (Erzurum ve Artvin illeri dâhil) bu yörelerde fiilen çalışmak suretiyle başarılı geçen her iki yılın karşılığında aylık derecelerinin yükseltilmesinde dikkate alınmak üzere ayrıca bir kademe ilerlemesi daha verilir. Yıllık izinde geçirilen süreler fiilen çalışılmış sayılır. İki yıldan az süreler dikkate alınmaz .” hükümlerine göre 06/05/2010 tarihinden sonra ilk defa atananlar iki yıla bir kademe alacaklardır.

Kalkınmada birinci derecede öncelikli yerlerin listesi her yılın “2011 Yılı Programının Uygulanması, Koordinasyonu Ve İzlenmesine Dair Karar” ekinde yayınlanmaktadır. 2011 yılı “Kalkınmada Birinci Derecede Öncelikli Yöreler Listesi” 17 Ekim 2010 Pazar ve 27732 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanmıştır.

Hizmet Alanları ve Hizmet Puanları Çizelgesi ise Mayıs 2010 2632 EK sayılı tebliğler dergisinde yayımlanmıştı

memurlar.net
Ben köy öğretmeniyim, bir bahçıvanım, Ben bir bahçe suluyordum, gönlümden, Kimse bilmez, kimse anlamaz dilimden

Sitemizde Görev Yapmak İsterseniz Tıklayın

Turk Konulara Yorum Yazarak Destek Sağlayabilirsiniz  Turk


Cevapla
.

Anahtar Kelimeler

MEB'de, iki yıla ilave bir kademe kimlere verilmektedir? ,MEB'de, iki yıla ilave bir kademe kimlere verilmektedir? Öğretmen Forumu,MEB'de, iki yıla ilave bir kademe kimlere verilmektedir? yükle,MEB'de, iki yıla ilave bir kademe kimlere verilmektedir? download,MEB'de, iki yıla ilave bir kademe kimlere verilmektedir? indirmek istiyorum,MEB'de, iki yıla ilave bir kademe kimlere verilmektedir? ödev yükle,MEB'de, iki yıla ilave bir kademe kimlere verilmektedir? bedava, MEB'de, iki yıla ilave bir kademe kimlere verilmektedir? ÖDEV İNDİR,MEB'de, iki yıla ilave bir kademe kimlere verilmektedir? YÜKLE,etkinlik,yukle,İndir,download,inndir,MEB'de, iki yıla ilave bir kademe kimlere verilmektedir? eğitimMEB'de, iki yıla ilave bir kademe kimlere verilmektedir?dosya indir


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kadroya geçen sözleşmelilerin derece-kademe işlemleri sirlimen 0 2,544 28-07-2011, 14:31
Son Yorum: sirlimenKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe