Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


İlginç bir vazgeçirme yöntemi
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5[-]
Etiketler
ilginç , bir , vazgeçirme , yöntemi

Konu: 526
Mesaj: 1,937
Cinsiyet: Belirtmiyorum
Kıdem: 01-04-2009

Yaşlı bir adam emekliye ayrılır ve kendine bir lisenin yanında küçük bir ev alır.Emekliliğinin ilk birkaç haftasını huzur içinde geçirir;ama sonra ders yılı başlar.Okulların açıldığı ilk gün dersten çıkan öğrenciler, yollarının üzerindeki her çöp bidonunu tekmelerler, bağırıp, çağırarak geçer giderler.Bu çekilmez gürültü günler sürer ve yaşlı adam buna bir son vermeye karar verir.
Ertesi gün çocuklar gürültüyle evine doğru yaklaşırken, kapının önüne çıkar onları durdurur ve,'Çok tatlı çocuklarsınız,çok da eğleniyorsunuz. Bu neşenizi sürdürmenizi istiyorum sizden.Ben de sizlerin yaşındayken aynı şekilde gürültü çıkarmaktan hoşlanırdım,bana gençliğimi hatırlatıyorsunuz.Eğer her gün buradan geçer ve gürültü yaparsanız size her gün bir dolar vereceğim.'der.
Bu teklif çocukların çok hoşuna gider ve gürültüyü sürdürürler. Birkaç gün sonra yaşlı adam yine çocukların önüne çıkar ve şöyle der:
- Çocuklar,enflasyon beni de etkilemeye başladı.Bundan böyle size sadece günde elli sent verebilirim...'
Çocuklar pek hoşlanmazlar,ama yine de devam ederler gürültüye. Aradan bir kaç gün daha geçer ve yaşlı adam yine karşılar onları.
- 'Bakın''der, ''Henüz maaşımı almadım bu yüzden size günde ancak 25 sent verebilirim,tamam mı?'
-Çocuklar, 'İmkansız,bayım' der.
-'Günde 25 sent için bu işi yapacağımızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz.Biz işi bırakıyoruz.'

Cevapla
.

Anahtar Kelimeler

İlginç bir vazgeçirme yöntemi ,İlginç bir vazgeçirme yöntemi Öğretmen Forumu,İlginç bir vazgeçirme yöntemi yükle,İlginç bir vazgeçirme yöntemi download,İlginç bir vazgeçirme yöntemi indirmek istiyorum,İlginç bir vazgeçirme yöntemi ödev yükle,İlginç bir vazgeçirme yöntemi bedava, İlginç bir vazgeçirme yöntemi ÖDEV İNDİR,İlginç bir vazgeçirme yöntemi YÜKLE,etkinlik,yukle,İndir,download,inndir,İlginç bir vazgeçirme yöntemi eğitimİlginç bir vazgeçirme yöntemidosya indir
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe