Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Hak Ve Özgürlüklere Göre Sorun Çözme
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5[-]
Etiketler
hak , ve , özgürlüklere , göre , sorun , çözme

Konu: 3,930
Mesaj: 11,521
Cinsiyet: Belirtmiyorum
Kıdem: 01-04-2009

Bütün insanlar özgür ve eşit haklara sahip olarak doğarlar. Bu hak ve özgürlükler bir takım sorumluluklarda beraberinde getirir. İnsanların hak ve özgürlükleri diğer insanların özgürlük ve haklarını kısıtlamamalıdır. Yaşamda karşılaştığımız çeşitli sorunlarla mücadele ederken hareketlerimiz başka insanların hak ve özgürlüklerine zarar vermemelidir.
Eğer bir soruna çözüm getiriyorsak bu çözüm yolu, sorumlulukların ve özgürlüklerin temelinde olmalıdır.
Sorumluluk
Hak
Özgürlük
Kendi Çıkarlarımız için Başkalarının hakkını çiğnememeliyiz. Özgür olmak başkalarının hakkını çiğnemek değildir. Hiç kimse sınırsız ve kuralsız haklara sahip değildir.
Toplumsal yaşamda sadece kendimizi değil, çevremizdekiler de düşünmeliyiz. Bir işi yaparken, doğru olup olmadığını sonunun nereye varacağını tahmin etmek zorundadır.
Derslerimize çalışırken, araştırma yaparken ve insanlarla iletişim kurarken EMPATİ kurmalıyız.

Cevapla
.

Anahtar Kelimeler

Hak Ve Özgürlüklere Göre Sorun Çözme ,Hak Ve Özgürlüklere Göre Sorun Çözme Öğretmen Forumu,Hak Ve Özgürlüklere Göre Sorun Çözme yükle,Hak Ve Özgürlüklere Göre Sorun Çözme download,Hak Ve Özgürlüklere Göre Sorun Çözme indirmek istiyorum,Hak Ve Özgürlüklere Göre Sorun Çözme ödev yükle,Hak Ve Özgürlüklere Göre Sorun Çözme bedava, Hak Ve Özgürlüklere Göre Sorun Çözme ÖDEV İNDİR,Hak Ve Özgürlüklere Göre Sorun Çözme YÜKLE,etkinlik,yukle,İndir,download,inndir,Hak Ve Özgürlüklere Göre Sorun Çözme eğitimHak Ve Özgürlüklere Göre Sorun Çözmedosya indir
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe