Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Günde 1 TL'ye İngilizce
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5[-]
Etiketler
günde , 1 , tl , ye , ingilizce

Konu: 3,930
Mesaj: 11,521
Cinsiyet: Belirtmiyorum
Kıdem: 01-04-2009

Gazi Üniversitesi Uzaktan Eğitim Meslek Yüksek Okulu bünyesinde kurulan İngilizce Dil Okulu, İngilizce öğrenmede fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla internet erişimi olan herkese İngilizce öğrenme olanağı sunuyor.
http://www.dilokulu.gazi.edu.tr web adresinde hizmet veren dil okulu, her seviyeden kullanıcının İngilizce öğrenmesine yardımcı olmanın yanı sıra, İngilizce seviyesini geliştirmek isteyenler ve pratik yapmak isteyenler için de imkanlar sunuyor.
ÖNCE SINAV, SONRA DERS
Sistem başlangıçta kullanıcıları bir seviye tespit sınavı ile karşılıyor. İngilizce seviyesi belirlenen kullanıcı, sesli ve görsel materyaller ile zenginleştirilmiş 1300 saatlik ders içeriği ile birlikte 15 bin sorudan oluşan soru bankasına erişebiliyor.
Dil Okulu, öğrencilerini yalnızca içerik ile baş başa
bırakmıyor. Her ünite içerisinde kullanıcıya hazırlaması için ödevler veriyor. Sistem üzerinden gelen ödevler deneyimli İngilizce Dil Okulu eğitmenleri tarafından 2 gün içerisinde kontrol edilip öğrenciye hataları ve ödev notu konusunda geri bildirim veriliyor.
Ödevini hazırlamayan ve ünite testlerinden başarılı olamayan öğrenci bir sonraki üniteye geçemediğinden öğrencinin sistem içerisinde sürekli aktif olması sağlanıyor.
İngilizce Dil Okulu’nda haftada 3 gün birer saat olmak üzere her seviye için internet ortamında oluşturulan konuşma sınıfları ile de tüm kullanıcılara uzman eğitmen gözetiminde İngilizce konuşma ve telaffuz geliştirme fırsatı sunuluyor.
KURS BEDELİ 10-30 LİRA
Tüm bu hizmetlerden Gazi Üniversitesi mensupları aylık 10 liraya, diğer üniversite mensupları ayda 15 liraya, kamu personeli ayda 20 liraya, bu kapsamlar dışında kalanlar ise ayda 30 liraya faydalanabiliyor.


Alıntı

Cevapla
.
Konu: 526
Mesaj: 1,937
Cinsiyet: Belirtmiyorum
Kıdem: 01-04-2009

güzel bir uygulama olmuş ama katılım ne olur bilemiyorum

Cevapla
.
Konu: 3,930
Mesaj: 11,521
Cinsiyet: Belirtmiyorum
Kıdem: 01-04-2009

yazın pek olmaz gibi geliyor bana

Cevapla
.

Anahtar Kelimeler

Günde 1 TL'ye İngilizce ,Günde 1 TL'ye İngilizce Öğretmen Forumu,Günde 1 TL'ye İngilizce yükle,Günde 1 TL'ye İngilizce download,Günde 1 TL'ye İngilizce indirmek istiyorum,Günde 1 TL'ye İngilizce ödev yükle,Günde 1 TL'ye İngilizce bedava, Günde 1 TL'ye İngilizce ÖDEV İNDİR,Günde 1 TL'ye İngilizce YÜKLE,etkinlik,yukle,İndir,download,inndir,Günde 1 TL'ye İngilizce eğitimGünde 1 TL'ye İngilizcedosya indir


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  "Günde 9 saat ders uygulamasından vazgeçilmelidir" sirlimen 1 1,996 27-09-2009, 21:51
Son Yorum: Didem_OgretmenKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe