Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Ertele-ME
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5[-]
Etiketler
ertele , me

Konu: 3,930
Mesaj: 11,521
Cinsiyet: Belirtmiyorum
Kıdem: 01-04-2009

ERTELE! ( ME! ) ya da “YARIN ÇALIŞIRIM!”

Kanatsız uçan şey nedir?

Zaman! D.H. LAWRENCE

“Ertelemek” hangi sebepten olursa olsun kötü bir çözüm yoludur. Bir şeyi yapmak için en iyi ve elverişli zaman “bugün” dür. Ders çalışmanın, insanın keyfinin yerinde olması veya olmaması ile bir ilgisi elbette vardır ama; bu ilgi en aza indirgenmek zorundadır. Bu keyfiyetten kurtulmak ve zamanı doğru kullanmak ve veriminizi arttırmak için program yapmalısınız ve bu programı yazılı bir hale getirmelisiniz.

Çalışma programı hazırladıktan sonra, çalışma odanızın görülebilecek bir yerine koyarak günlük çalışmalarınızı düzenli olarak kontrol etmelisiniz. Hazırlanılması gereken derslerin birikip ağırlaşması, zamanın daralması, sizden beklentilerin artması ve bütün bunların altından nasıl kalkacağınızı bilmemeniz, üzerinde bir yük oluşturarak sizi bıkkınlık ve karamsarlık noktasına getirebilir.UNUTMA!

Bugünün dersini yarına bırakma! Yarın, artık bu gündür!

Alıntı

Cevapla
.

Anahtar Kelimeler

Ertele-ME ,Ertele-ME Öğretmen Forumu,Ertele-ME yükle,Ertele-ME download,Ertele-ME indirmek istiyorum,Ertele-ME ödev yükle,Ertele-ME bedava, Ertele-ME ÖDEV İNDİR,Ertele-ME YÜKLE,etkinlik,yukle,İndir,download,inndir,Ertele-ME eğitimErtele-MEdosya indir
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe