Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Error
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5[-]
Etiketler
error

Konu: 3,930
Mesaj: 11,521
Cinsiyet: Belirtmiyorum
Kıdem: 01-04-2009

Acayip hesap yapardı, kılı kırk yarar sinekten yağ çıkarır derler ya aynen öyle hesap yapardı, dolar mark paritesi iki ay sonra borsanın ne olacağı Türk lirasının değer kaybı, bu malı şimdi alırda peşin öderse kazancı ne olur, taksitle alırsa ne olur gibi, hiç sektirmezdi hesapları bunun karşılığı olarakda halince sermayeside artıyordu.
Eee nede olsa hesapları iyi biliyordu, bunun için mürekkep yalamış doktorasını tamamlamış stajını bitirdikten sonra aslanlar gibi bir şirkete girip rakamlarla oynar olmuştu, habire kazandırıyordu vede kazanıyordu.
Derken bir daire sahibi oldu, bir süre sonrada güzel bir arabası vardı artık. Yıllar geçerken bir yazlığın özlemini çekmeye başlamıştı, onada sahip oldu ince hesaplar neticesinde, ne diyelim ALLAH daha çok versin helal yoldan olduktan sonra.
Bir ara kaç yaşında olduğu aklına geldi bir hesap yaptı elli beş olmuştu, vay be elli beş sene dile kolay nasılda geçmişti öyle, acısı tatlısı ile tam elli beş sene kaç gün kaç saat bile olduğunu hesapladı hesap makinesiyle ne aletti be hiç kâğıt kalem kullanmadan şipşak hesaplayıverdi bunca rakamı. Bir arada bu yaşa kadar kaç paraya sahip olduğunu da hesapladı, iyi paraydı ha, onun gibi birisi için gayet iyiydi, şu yaşa kadarda yaşarsam bu kadar olur hesabını da yaptı. Ohhh.. ömrünün sonuna kadar mis gibi yaşayacaktı, yorgunluktan uyuyakalmıştı hesap makinesinin üstünde sabahleyin eşi bulmuştu masanın başında soğuk vücudunu, hesap makinesi dikkatini çekti ekranda ERROR yazıyordu

neyi hesaplamıştı da makine Error yazmıştı acaba


Ufuk Akkafa

Cevapla
.

Anahtar Kelimeler

Error ,Error Öğretmen Forumu,Error yükle,Error download,Error indirmek istiyorum,Error ödev yükle,Error bedava, Error ÖDEV İNDİR,Error YÜKLE,etkinlik,yukle,İndir,download,inndir,Error eğitimErrordosya indir
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe