Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Düşündünüz mü Hiç Hayatınızdaki Cam Kırıklarını
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5[-]
Etiketler
düşündünüz , , hiç , hayatınızdaki , cam , kırıklarını

Konu: 3,930
Mesaj: 11,521
Cinsiyet: Belirtmiyorum
Kıdem: 01-04-2009


Düşündünüz mü hayatınızda ki cam kırıklarını. Bir daha asla bir araya gelemeyecek olan cam parçacıklarını. Darmadağın ettikten sonra onları toplayın bakalım şimdi, tabi başarabilirseniz. Kırılan hiç bir parça gelmez ki bir daha yerine, birleşmez ki yeniden eskisi gibi. Bende şimdi arıyorum dağılan parçalarımı. Biliyorum nafile ama belki de diyorum en azından bir kaç parça denk gelir birbirine.


Kırmak kolay da, ardından bir daha onları bir araya getiremeyeceğimizi tahmin etmek zor sanırım. Bir anda her şey bitebiliyor. Bir söz, bir hareket o kadar basit ki yıkmaya her şeyi. Yıllanmış dostluklardan tutun da, hiç bitmeyecekmiş gibi gözüken aşklara kadar ne kaldıysa elimiz de bir bakıyorsunuz hiç birisi yok işte.Hayat öğretmiyor mu bize; ya da biz mi anlamak istemiyoruz sabretmeyi. Bardağın dolmasını beklemeden küçük kuytular da büyük fırtınalar koparıyoruz. Ve bir hamlede elimizin tersiyle itiyoruz onca sene emek
verdiğimiz yaşanmışlıkları ve bilemediğimiz yaşanacakları…Her işte vardır bir hayır deyip kolayca ardına mı saklanıyoruz yoksa yaptıklarımızın.
Kırıldıkça, elimizde ki parçalar çoğaldıkça çıkmazlarımız artıyor.
Bazen kapanan bir kapının ardından da yeni bir kapı açılamayabiliyor.İşte o yüzden;Ne kadar az cam parçacığı varsa yaşamınız da şanslısınız demektir.

Alıntı

Cevapla
.

Anahtar Kelimeler

Düşündünüz mü Hiç Hayatınızdaki Cam Kırıklarını ,Düşündünüz mü Hiç Hayatınızdaki Cam Kırıklarını Öğretmen Forumu,Düşündünüz mü Hiç Hayatınızdaki Cam Kırıklarını yükle,Düşündünüz mü Hiç Hayatınızdaki Cam Kırıklarını download,Düşündünüz mü Hiç Hayatınızdaki Cam Kırıklarını indirmek istiyorum,Düşündünüz mü Hiç Hayatınızdaki Cam Kırıklarını ödev yükle,Düşündünüz mü Hiç Hayatınızdaki Cam Kırıklarını bedava, Düşündünüz mü Hiç Hayatınızdaki Cam Kırıklarını ÖDEV İNDİR,Düşündünüz mü Hiç Hayatınızdaki Cam Kırıklarını YÜKLE,etkinlik,yukle,İndir,download,inndir,Düşündünüz mü Hiç Hayatınızdaki Cam Kırıklarını eğitimDüşündünüz mü Hiç Hayatınızdaki Cam Kırıklarınıdosya indir
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe