Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Ahh Yar...
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5[-]
Etiketler
ahh , yar

Konu: 3,930
Mesaj: 11,521
Cinsiyet: Belirtmiyorum
Kıdem: 01-04-2009

Ahh Yâr..

Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede...
Bir hazan mevsiminde karşıma çıktığında, bilir miydim bu kadar yaralayacağını yüreğimi?
Ah sevgili... Bilir miydim defalarca gidip geri geleceğini ve her gidişinde bir parça daha götüreceğini yüreğimden? Bilir miydim her gidişinde daha büyük olacağını o parçanın söyle?Halbuki sen değil miydin tüm yaşadıklarımı bilen ve sen değil miydin bana zarar gelmesini istemeyen?
İstemezken hiçbir acıyı çekmesini yüreğimin neden yaktın sevgili, neden kışa döndürdün bendeki sevgini?Çok mu şey istemiştim senden? Neden bu kadar ağır gelmişti herşey ikimize?
Yapmamız gereken tek şey sevmekken birbirimizi, biz, neden sevgi dışında herşeyi dolu dolu yaşadıkta hep erteledik söylenmesi gerekenleri ve neden sakladık sevgimizi?
Bir senin yanında yaşarken saflığı, bir senin yanında güçsüzken ve ilk senin yanında ağlamışken savunmasız; neden hep kelime atlarına sakladık yüreğimizi?Çok mu şey istemiştim gerçekten hayattan?
Koluna girip yürürken yolda, yüzüme yansıyan tebessüm müydü fazla kaçan mutluluk?
Yoksa uzaktayken , bir çağrının gelmesiyle sana ait olan,; yüreğime düşen heyecan parçası mı ağır gelmişti de, bu hale düşmüştü sevdamız?
Hayat ne istedi bizden, yoksa biz mi hayatı yok ettik erkenden?Neden birden değişti herşey? Bahar neden kışa dönüştü aniden?
Halbuki sen bilirdin , kıştan ne çok korktuğumu sevgili..Halbuki en çok sen bilirdin, kışları üşüyen ellerimin yüreğimide vurduğunu ve o yüreğin sadece senin gözlerinde huzur bulduğunu...Biliyorsun değil mi?
Bunu benden de iyi biliyorsun sevgili...
Bildiğin halde yapıyorsun, inat uğruna yaşatıyorsun tüm acıları bana.. Acı çekmem için gelip gelip gidiyorsun yüreğime... Her gelişinde bir parça mutluluk çalıyorsun ağzıma ve her gidişinde yüreğimden bir parça daha götürüyorsun yanında...Neden sevgili? Neden yapıyorsun? Nedir istediğin ve benim bir türlü bilemediğimNe güzeldi sana dair olan hayallerim, ne büyüktü o hayallerin verdiği mutluluk yüreğime...Halbuki seninle şiir gibi bir hayat yaşayacaktım sevgili.. Sen 29 harftin dilimde, bir anlam katabilmek adına hayatın içine...
Ve sen her gittiğinde bir harf intihar etti kendi zehiriyle...
Neden yar? Ah yar neden? Neden gelip gelip gidersin hala yüreğimden? Neden azad etmezsin ellerindeki yüreğimi yada neden öldürmezsin acımadan insafsızca?
Git sevgili, git... Git artık... Hiç düşünmeden, tüm "sen"i sırtla bendeki ve bakmadan ardına git... Yüreğini yüreğimden al ve git...Yada gel be sevgili.. Sebep aramadan, sual sormadan gel... Sadece sevmek adına gel..Sadece benim olmak, sadece senin olmak adına gel... Biz olmak adına gel...Gelebilir misin?
Hayır...
Gelebilir miyim?
Hayır...
Gelme artık yalvarırım yar... Gelme ama gitme de... Dokunma içimdeki "sen"e.. Ben mutluyum böyle.. Bırak içimdeki "sen" kalsın bana sen gitsende yüreğimden, ben üşüsem de peşinden...
Yada hiçbiri işte....

Tıkanıyor sonu sen olunca kelimeler...Ardından intihar eden harfler tükeniyor, kağıda değer değmez yok oluyor..
Artık anlatamıyorum hiçbirşeyi eskisi kadar güzel..Artık yüreğim dökülmüyor sayfalara...Ah yar...Alışmışken senin kalbimdeki sessiz usul haline, gelip gelip daha ileriye itiyorsun ya hançerini kalbime, sözlerinle bitiriyorsun ya beni.. Diyecek söz bulamıyorum yüreğine..Susuyorum artık..Susturuluyorum belki de...Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama Gitmede...

alıntı

Cevapla
.

Anahtar Kelimeler

Ahh Yar... ,Ahh Yar... Öğretmen Forumu,Ahh Yar... yükle,Ahh Yar... download,Ahh Yar... indirmek istiyorum,Ahh Yar... ödev yükle,Ahh Yar... bedava, Ahh Yar... ÖDEV İNDİR,Ahh Yar... YÜKLE,etkinlik,yukle,İndir,download,inndir,Ahh Yar... eğitimAhh Yar...dosya indir
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe