Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


9. Dönem POMEM yedek adayları 2. planlama duyurusu
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5[-]
Etiketler
9 , dönem , pomem , yedek , adayları , 2 , planlama , duyurusu

Konu: 4,865
Mesaj: 13,409
Cinsiyet: Erkek
Kıdem: 31-03-2009

. 9. Dönem Polis Meslek Eğitimleri 16 Ağustos 2010 tarihinde başlatılmış ve devam etmektedir.

2. Sağlık Komisyonunca “POMEM Öğrencisi Olur” kararı verilen adayların planlamaları yapılmıştır.

3. Okul planlaması yapılan adaylar, dosyalarını teslim almak üzere en geç 26 Ağustos 2010 tarihine kadar sınav için müracaatta bulundukları İl Emniyet Müdürlükleri Eğitim Şube Müdürlüklerine müracaat edecekler, en geç 27 Ağustos 2010 günü saat 18.00’de planlandıkları Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde hazır bulunacaklardır. (POMEM’lerle ilgili bilgiye İl Emniyet Müdürlüklerinden ve POMEM’lerin kendi internet adreslerinden ulaşılabilecektir.)

4. Adaylar, İl Emniyet Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürlüklerince kendilerine verilecek Taahhütname ve Kefalet senetlerini (37.000 TL.) kendisi ve kefillerine imzalatıp noter tasdikli olarak, kayıt esnasında diğer evraklarla birlikte POMEM Müdürlüğüne teslim edeceklerdir.

5. Erkek adaylar kayıt esnasında askerlikle ilişiğinin bulunmadığına dair belge (terhis, tecil belgesi vb.) getireceklerdir.

6. Eksik evrakla müracaat eden adayların kayıtları yapılmayacaktır.

7. Sağlık Kurulu Raporu İşlemleri devam eden adayların okul planlamaları yapılmamıştır. Sağlık kurulu raporu işlemleri halen devam eden adaylardan 25.08.2010 tarihinden itibaren haklarında “POMEM Öğrencisi Olur” kararı verilenlerin, POMEM Giriş Yönetmeliğinin “Geçici Kayıt ve İntibak Eğitimi” başlıklı 18. maddesinin 6. bendi “Eğitim ve öğretimin başlamasından itibaren onbeş gün geçtikten sonra Genel Müdürlükçe belirlenen kontenjan doldurulmamış olsa bile yeniden aday planlaması yapılmaz” hükmü gereği 06 Eylül 2010 tarihine kadar adayların başarı sıralamasına göre okul kapasiteleri ve kontenjanları dikkate alınarak, gelmeyen veya istifa edenlerin yerine planlamaları yapılacaktır. Bu tarihten sonra adayların sağlık kurulu raporu olumlu dahi olsa planlaması yapılmayacaktır.

8. Haklarından feragat eden adaylar, feragat dilekçelerini ivedi olarak müracaat ettikleri İl Emniyet Müdürlüğü vasıtası ile Eğitim Dairesi Başkanlığına göndereceklerdir.

Adaylara Önemle Duyurulur.
Ben köy öğretmeniyim, bir bahçıvanım, Ben bir bahçe suluyordum, gönlümden, Kimse bilmez, kimse anlamaz dilimden

Sitemizde Görev Yapmak İsterseniz Tıklayın

Turk Konulara Yorum Yazarak Destek Sağlayabilirsiniz  Turk


Cevapla
.

Anahtar Kelimeler

9. Dönem POMEM yedek adayları 2. planlama duyurusu ,9. Dönem POMEM yedek adayları 2. planlama duyurusu Öğretmen Forumu,9. Dönem POMEM yedek adayları 2. planlama duyurusu yükle,9. Dönem POMEM yedek adayları 2. planlama duyurusu download,9. Dönem POMEM yedek adayları 2. planlama duyurusu indirmek istiyorum,9. Dönem POMEM yedek adayları 2. planlama duyurusu ödev yükle,9. Dönem POMEM yedek adayları 2. planlama duyurusu bedava, 9. Dönem POMEM yedek adayları 2. planlama duyurusu ÖDEV İNDİR,9. Dönem POMEM yedek adayları 2. planlama duyurusu YÜKLE,etkinlik,yukle,İndir,download,inndir,9. Dönem POMEM yedek adayları 2. planlama duyurusu eğitim9. Dönem POMEM yedek adayları 2. planlama duyurusudosya indir


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MEB'den eğitim müfettiş yardımcılığı yeterlik sınavı duyurusu sirlimen 0 3,095 11-03-2011, 17:56
Son Yorum: sirlimenKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe